מקרקעין

משרדנו מלווה לקוחות עסקיים ופרטיים, חברות ובעלי הון, ומייצג אותם במגוון עסקאות מקרקעין המבוצעות על ידם, לרבות עסקאות מורכבות ורחבות היקף. בעסקאות מסוג זה, נדרש ליווי צמוד של עורך דין המתמחה במקרקעין.

למשרד ניסיון עשיר בליווי והובלת עסקאות מקרקעין לכל סוגיהן, ובכלל האמור ליווי דיירים ויזמים בעסקאות שונות: עסקאות מכר של מגרשים, נכסים מסחריים ובתי מגורים, רכישת / מכירת נכסים ומתן ייעוץ משפטי שוטף למרכזי מסחר וקניונים, חוזי שכירות שונים ושלל שירותים מיוחדים שדורשים עו”ד נדל”ן מומחה.

עו”ד גילעד ושדי הינו בעל ניסיון רב בליווי רוכשים/ קונים, שוכרים/משכירים, מתן ייעוץ כלכלי אישי ומותאם תקציב וצורך לכל דורש. לעו"ד ושדי ידע נרחב בתמחור נכסים, הכרת שוק המקרקעין הארצי, מערכת הבנקאות והמימון, חוקי המקרקעין השונים וגישה למאגרים בתחום.

נוסף על כך,  משרדנו דוגל גם במעורבות גבוהה בעיצובן המסחרי והמיסויי של העסקאות המטופלות על ידו, ומלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה, החל משלב תכנון העסקה והפרויקט, דרך שלב ההשבחה והרישוי, המימון ורכישת הקרקע, ועד להשלמת העסקה ורישום הזכויות, והכול תוך שילוב מתמיד של מקצועיות רבה עם מציאת פתרונות מהירים ויצירתיים לעשייה מהירה ויעילה של עסקאות, ולהתגברות על כל מכשול העלול להתגלות במהלך המשא ומתן.